Niezwykły Połczyn

logo.png

Stowarzyszenie Niezwykły Połczyn zaprasza na spektakl "RANDKA W CIEMNO, NA DWIE PARY"

W zeszłym roku z WIELKIM sukcesem udało się nam zorganizować spektakl SEX GURU. Frekwencja i pozytywne komentarze przerosły nasze oczekiwania. 

W tym roku Stowarzyszenie Niezwykły Połczyn z wielką przyjemnością zaprasza na spektakl pt.: "RANDKA W CIEMNO, NA DWIE PARY", który odbędzie się dnia 4 grudnia 2014r. w kinie Goplana. 

 

Występują:

Michał Milowicz, Jacek Kawalec,  Ewa Kuklińska, Alicja Kwiatkowska.

Samotni, dwie przyjaciółki i dwóch przyjaciół, szukają poważnego związku w swoim życiu. Poważnego partnera na dobre i na złe. Każde z nich, robi to na swój sposób i ma inne oczekiwania. A jak się do tego zabierają, to już inna rzecz. Randka w ciemno z ogłoszenia matrymonialnego doprowadza do wielu przezabawnych sytuacji. Czy im się uda znaleźć przyjazną duszę i towarzysza życia? Kanadyjski autor, Norm Foster, zawarł tu wszystko, co jest niezbędne w romantycznej komedii dla dorosłych. Randka w ciemno, na dwie pary to zmyślnie ułożona historia, sprawne dialogi, sensualne sceny oraz dużo śmiechu i zabawy. Samotność to nie jest najlepszy przyjaciel. Doskwiera nieraz aż do bólu. Jest to sztuka pokazująca, że osoby w średnim wieku też marzą o miłości, gorących uczuciach, o tej jedynej i jedynym, i mają do tego prawo. A przy tym czują na plecach oddech uciekających lat. Może to już ostatni dzwonek i ostatnia szansa? Jeżeli szukasz dobrej zabawy i rozrywki, to ją właśnie znalazłeś. Nagłe i niespodziewane zwroty akcji, czynią to przedstawienie bardzo atrakcyjnym i zaskakującym.

Oryginalny tytul sztuki: Looking
Autor: Norm Foster
Rezyser i tlumacz: Mirosław Połatyński

 

Ilość miejsc ograniczona!

Bilety w cenie 60zł

W przypadku wolnych miejsc w dniu spektaklu cena biletu wynosi 70zł

Więcej szczegółów i rezerwacja - Grzegorz Ostrowski 516 195 831

 

 

logomarta uzdrowiskosz ecofiuksz polczynzdrojsz fotonowakSZ nadlesnictwoSZ