Niezwykły Połczyn

logo.png

Stowarzyszenie Niezwykły Połczyn zaprasza na spektakl "Mężczyzna idealny"

Stowarzyszenie Niezwykły Połczyn z wielką przyjemnością zaprasza na spektakl teatralny-komedię pt.: "Mężczyzna idealny", który odbędzie się 7 kwietnia 2016r. o godz. 19.00 w kinie Goplana.

Mezczyzna idealny

 

Idealny mężczyzna, i to... w Połczynie? Czy panie mogą wymarzyć sobie coś bardziej atrakcyjnego? Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, spełnia te marzenia Stowarzyszenie NiezwykłyPołczyn. 7 kwietnia, o godzinie 19, obejrzymy spektakl teatralny „Mężczyzna idealny”, w gwiazdorskiej obsadzie. Wystarczy spojrzeć na listę aktorów, którzy występują (wymiennie) w widowisku reżyserowanym przez Stefana Friedmanna. To tuzy polskiej sceny i ekranu, ulubieńcy milionów telewidzów - taki zestaw gwiazd gwarantuje rozrywkę na najwyższym poziomie.

 Mezczyzna idealny

 

„Mężczyzna idealny” - co to jest? Komedia - romantyczna, albo terapeutyczna; jak kto woli. 

 

Fabuła spektaklu jest bardzo intrygująca. Punkt wyjścia stanowi... kryzys gwiazdora. Znany showman telewizyjny przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację - do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewając, że to klinika zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią bowiem ekscentryczny profesor psychiatrii, który stosuje metody bliższe raczej hippisom i playboyom niż naukowej placówce. Jego najbliższa współpracowniczka, owładnięta manią „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, pracuje nad swoim tajnym wynalazkiem... Wciąga, prawda? Ci, którzy chcą dowiedzieć się, co było dalej, powinni wybrać się 7 kwietnia do kina Goplana w Połczynie-Zdroju. Dobra zabawa gwarantowana! Bilety na spektakl, w cenie 60 złotych, można kupić już dzisiaj w przedsprzedaży.

 

Ilość miejsc ograniczona!

Bilety w cenie 60zł

W przypadku wolnych miejsc w dniu spektaklu cena biletu wynosi 70zł

Więcej szczegółów i rezerwacja - Grzegorz Ostrowski 516 195 831

Członkowie Stowarzyszenia
NiezwykłyPołczyn

 

 

logomarta uzdrowiskosz ecofiuksz polczynzdrojsz fotonowakSZ nadlesnictwoSZ