Niezwykły Połczyn

logo.png

Festiwal 21 XII 2012

Stowarzyszenie Połczyńskie Innowacje Kulturalne
oraz
Stowarzyszenie Niezwykły Połczyn
Zapraszają na I Festiwal Muzyki Rockowej PYZIOLE – 12.21.2012r.

 

W Połczynie–Zdroju w przed świąteczny piątek (21.12.2012r.) odbędzie się festiwal muzyki rockowej Pyziole. Spotkanie poświęcone pamięci Michała Pyziaka – tragicznie zmarłego nastolatka. O godzinie 20.00 w hotelu Polanin zagrają laureaci festiwalu i zespół rockowy Materia.
Festiwal wywodzi się z jesiennych koncertów granych rokrocznie upamiętniając Michała Pyziaka – nastolatka tragicznie zmarłego w wypadku samochodowym.
Michał był młodym człowiekiem, grał na gitarze elektrycznej, kochał muzykę i angażował się w życie kulturalne miasta. Co roku w wypadkach ginie zbyt wielu młodych ludzi, a statystyk i- jak zawsze przerażające. Młodym ludziom często wydaje się, że życie jest długie, że są niezniszczalni. Ten festiwal ma być przede wszystkim dobrą zabawą, a także zwróceniem uwagi na problem bezpieczeństwa na drogach. Wierzymy, że taki przekaz lepiej dotrze do odbiorcy.
Festiwal skierowany jest do twórców amatorów, szeroko pojętej muzyki rockowej wraz z jej odmianami. Zespoły mogą się zgłaszać za pomocą formularza internetowego, dołączając utworu własnej twórczości. W puli nagród znajdzie się min. 1500 zł. Po niżej do pobrania regulamin oraz kartę zgłoszenia. Festiwal odbędzie się 21.12.2012r. w hotelu Polanin w Połczynie - Zdroju.

 

 

 pdfRegulamin docxKarta zgłoszeniowa 

 

 

  

uzdrowisko50x50 bzwbk50px gawex50px 


 

 

 

 

logomarta uzdrowiskosz ecofiuksz polczynzdrojsz fotonowakSZ nadlesnictwoSZ