Niezwykły Połczyn

logo.png

Spektakl - Jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach

             Stowarzyszenie Niezwykły Połczyn z wielką przyjemnością zaprasza na spektakl pt.: "SEX GURU", który odbędzie się dnia 17 listopada 2013 r. I spektakl o 15.30, II spektakl o godzinie 18.00 w kinie Podhale. W roli tytułowej - jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

 

 

UWAGA - Ta sztuka może radykalnie zmienić Twoje życie miłosne

 Zabierz przyjaciół - mogą tego potrzebować

 Najseksowniejsza komedia 2012 roku

 

     Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę

     SEX-GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?
Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy - przyjdź i poznaj sekrety innych!

UWAGA - Ta sztuka może radykalnie zmienić Twoje życie miłosne

 

plakatsexguru1sexguru3sexguru8sexguru2sexguru4sexguru6sexguru78zasad

Informacje na temat przedsprzedaży biletów pod nr tel. 516 195 831 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

W przypadku rezerwacji telefonicznych można dokonywać wpłaty przelewem na konto stowarzyszenia Niezwykły Połczyn
BZ WBK SA oddział w Połczynie-Zdroju
62 1090 2662 0000 0001 1864 9570
W tytule przelewu wpisać "SEX GURU" oraz podać imię i nazwisko.

UWAGA: Ze względu na duże zainteresowanie udało się zorganizować dwa spektakle. Pierwszy spektakl o 15.30, drugi o 18.00. 

 

 

Scena8

 

 

 

Scena5

- ilośc biletów ograniczona
- cena w przedsprzedaży - 60zł
- zakup biletu przed spektaklem 70zł (o ile będą dostępne)

 

Serdecznie zapraszymy
Członkowie Stowarzyszenia
Niezwykły Połczyn

 

 

logomarta uzdrowiskosz ecofiuksz polczynzdrojsz fotonowakSZ nadlesnictwoSZ