Niezwykły Połczyn

logo.png

II Festiwal 22-13.11.2013

Stowarzyszenie Połczyńskie Innowacje Kulturalne
oraz
Stowarzyszenie Niezwykły Połczyn
Zapraszają na II Festiwal Muzyki Rockowej PYZIOLE w dniach 22-23.11.2013

W dniach 22-23 listopada 2013 roku Stowarzyszenie PIK wspólnie ze Stowarzyszeniem Niezwykły Połczyn organizuje II Połczyński Festiwal Muzyki Rockowej pod hasłem Pyziole.

Połczyński Festiwal Muzyki pod hasłem „Pyziole” poświęcony jest pamięci Michała Pyziaka - licealisty-muzyka zmarłego w wyniku tragicznego wypadku samochodowego w październiku 2010 r.

W latach 2010 i 2011 Pyziole organizowane były w formie koncertów rockowych. W roku 2012 zorganizowane zostały w formie Festiwalu.
Festiwal spotkał się z tak dużym zainteresowaniem ze strony zarówno twórców jak i odbiorców, iż dostrzegamy potrzebę rozwinięcia tego wydarzenia.
Partnerami i fundatorami I Połczyńskiego Festiwalu Muzyki w 2012 roku byli: Uzdrowisko Połczyn S.A., Lasy Państwowe-Nadleśnictwo Połczyn, Burmistrz Połczyna-Zdroju, J. Pyziak, EkoFiuk S.C., Zakład Fryzjerski u Lonia, Browar Fuhrmann Sp. z o.o. w Połczynie-Zdroju, Studio Tatuażu Krokodyl w Koszalinie, San 2, MB Sobótka, Bank Zachodni WBK S.A. w Połczynie-Zdroju, Mentor Agencja Reklamy i Dydaktyki w Połczynie-Zdroju.

Przesłuchania finalistów odbędą się w dwudniowym bloku. Każda kapela będzie miała około 30 minut na zaprezentowanie się przed jury. Preferowane są utwory nowo skomponowane, jednakże dopuszczalne są covery w nowej aranżacji. Jury złożone z profesjonalnych muzyków oraz dziennikarza będzie oceniać brzmienie każdej kapeli.

Po ogłoszeniu wyników członkowie kapel będą mieli możliwość skonsultowania swoich występów z członkami jury.

 perkusja

 

W sobotę 23 listopada 2013 roku uczestnicy festiwalu będą mogli wziąć udział w warsztatach muzycznych prowadzonych przez członków jury oraz zaproszonych gości. 

II Połczyński Festiwal Muzyki Pyziole zakończy koncert zespołów o ogólnopolskiej sławie /nazwy zespołów podamy wkrótce/. Jako support zagra zwycięzca Festiwalu.

Po koncercie finałowym muzycy będą mogli wziąć udział w jam seassions prowadzonym przez wykładowców.

Festiwal Pyziole poza dobrą zabawą jest również zwróceniem uwagi na problem bezpieczeństwa na drogach. 

Wszystkie Pyziole organizowane były przy współudziale Policji z Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie. Podczas wydarzenia funkcjonariusze policji promowali bezpieczne zachowanie na drogach oraz zachęcali uczestników do zachowania rozwagi za kierownicą. Dzięki naszej akcji społecznej przeprowadzanej wraz z zaproszoną Komendą Wojewódzką podczas Pyzioli mamy szansę dotrzeć z tym komunikatem do młodych ludzi.

Podczas tegorocznych Pyzioli wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną oraz Komendą Wojewódzką Policji zostanie zorganizowany happening – akcja uliczna, podczas, której odbiorcy będą mogli przeżyć dachowanie w specjalnym samochodzie PZU, a także obejrzeć i wziąć udział w wydobyciu manekinów z samochodu po wypadku. 

Do aktywnego udziału w wydarzeniu zaproszone zostaną osoby niepełnosprawne poszkodowane w wypadkach drogowych, które również zachęcać będą do zachowania rozwagi za kierownicą.

 pdfRegulamin docxKarta zgłoszeniowa 

 

 

 

logomarta uzdrowiskosz ecofiuksz polczynzdrojsz fotonowakSZ nadlesnictwoSZ